Sadarbībā ar dažādām organizācijām un radošiem cilvēkiem mēs veidojam ceļojumus zinātnisku piedzīvojumu (izglītojušu) un ekotūrisma garā, piedalīties kuros var ikviens. Savus ceļojumus dēvējam par ekspedīcijām, par „ceļojumiem ar jēgu”, jo to pamatā ir interesanti izzinoši mērķi, iespēja atklāt ko jaunu un iegūt daudzpusīgas zināšanas par ceļojuma vietu no zinošiem speciālistiem.

Katrs ceļojums ir kā mākslas darbs – daudzu cilvēku darba auglis un, ļoti bieži, vairāku gadu darba rezultāts. Pilnīga pašatdeve, neizdomāti reāli atklājumi, spilgti maršruti, draudzība, unikālas idejas dara savu – tādus ceļojumus Jums nepiedāvās neviens cits.

Mūsu darbs ir mūsu dzīvesveids, mēs nezinām kā var citādāk, tāpēc atšķiramies ar kvalitatīvu un interesantu piedāvājumu. Savu uzņēmumu nosaucām par TRAVEL ISLAND viena vienkārša iemesla dēļ – tā ir pasaules vējiem atvērta sala, ceļojumu sala, un pievienoties mums var ikviens interesents, ja vien ir patiesa interese. Mūsu klienti ir ne vien klienti, bet pilnvērtīgi komandas biedri, ceļotāji, kuru enerģija un harizma var ietekmēt (un ietekmē) visa ceļojuma dinamiku. Mēs kopā izzinām un mainām šo pasauli.

TRAVEL ISLAND rada un projiecē pasaulei īpašu notiekošā redzējumu – Ceļotāja un Izzinātāja redzējumu: cilvēka, kam nav vienaldzīgi dabas un vēstures procesi un parādības, dzīvnieku pasaule, cilvēku attieksme pret apkārtējo vidi un vienam pret otru.

Visi TRAVEL ISLAND ceļojumi ir spilgtām un pozitīvām emocijām piesātinātie piedzīvojumi, stāsti, kurus ar sajūsmu klausīsies jūsu mazbērni. Praktiski vienmēr kaut ko meklējam, atklājam, pētām, iepazīstam, eksperimentējam, bagātinām savu redzesloku ar jaunām zināšanām, pieredzi un jēgu – ļoti bieži viena divu nedēļu ekspedīcija ir vairāku dzīves gadu pilsētā vērta.

Esam pārliecināti, ka spēsim atklāt Jums jauno pasauli – neaizmirstamo ceļojumu pasauli, kur no ceļojumiem pārved iespaidus, nevis suvenīrus!

0